Міністр енергетики РФ пригрозив ЄС зупинкою газопостачання

Это сообщение из категории [ Новости Украины ]

У випадку, якщо країни-члени Євросоюзу здійснюватимуть реверс газу до України, РФ припинить його постачання до Європи, заявив міністр енергетики Росії Олександр Новак.

Якщо країни-члени Європейського Союзу постачатимуть газ до України у реверсному режимі, РФ припинить постачання газу в Європу, заявив міністр енергетики Росії Олександр Новак у розмові з німецьким виданням Handelsblatt у п’ятницю, 25 вересня.

“Угоди, які укладені, не передбачають реекспорту. Ми сподіваємось, що наші європейські партнери дотримуватимуться умов договорів. Тільки на цій основі ми гарантуватимемо безперебійне постачання газу європейським споживачам”, – сказав Новак німецькій газеті напередодні чергового раунду газових переговорів між Росією та Україною за посередництва Єврокомісії.

26 вересня перемовини, у ході яких обговорюватиметься питання поставок російського газу в Україну, мають відбутись у Берліні. Зустріч представників Києва та Москви координуватиме єврокомісар з питань енергетики Ґюнтер Еттинґер.

Раніше повідомлялось, що ЄС готується до можливого погіршення ситуації у газовому конфлікті між Росією та Україною. Наприкінці серпня єврокомісар з питань енергетики повідомив, що “Брюссель продумає стратегію дій на найгірший випадок”. Як відомо, Росія припинила постачання газу в Україну в середині червня цього року, оголосивши про заборгованість Києва у понад п’ять мільярдів доларів США.

Певне що Росія вирішила навчити світ новим репресивно-фашистським манерам торгівлі. Але окрім російської влади та деяких росіян фашистів в світі більше не лишилось, тому й танцювати під їхню сопілку будуть вони самі. Школа, що вже скоро Росії люди будуть гинути від голодної смерті. І це в 21му сторіччі.

Оцінити:
ФигняОтлично (Еще не оценили)
Завантаження...
Популярність: 716 views


Ви можете слідкувати за всіма оновленнями цієї теми через RSS 2.0 feed. Ви можете залишити відгук, або trackback з вашого сайту.

Оставить комментарий