Як Барак Обама допомагав руйнувати світовий порядок.

Это сообщение из категории [ Политика ]
Як Барак Обама допомагав руйнувати світовий порядок
Барак Обама

Бара́к Хусе́йн Оба́ма — американський політик, 44-й президент США, колишній сенатор від штату Іллінойс у конгресі США. Вперше обраний до сенату штату Іллінойс у 1996 році.

Президентський термін: 20 січня 2009 р. – 20 січня 2017 р.

І так, з чого все почалося і як Барак Обама допомагав руйнувати світовий порядок.

Варто зазначити, що першочерговим іпмульсом для майбутніх подій стало не реагування світу, в тому числі США, на загарбницьку війну фашистської росії проти Грузії, коли російським фашистам вдалося окупувати частину Грузії.

Невтручання Заходу в громадянську війну в Сирії мало наслідки: – це послужио сигналом для широкомасштабного нападу фашистської росії на Україну, підтвердивши тезу про слабкість США – масово зміцнився Іран, який може використовувати територію Сирії для боротьби за регіональну гегемонію.

Гілларі Клінтон була за втручання США, Барак Обама був проти.

Чого США (і Європа) не бачили (не хотіли) бачити, так це те, що росія та іран уже були на шляху гегемонізму, намагаючись завоювати «свої» регіони за допомогою військової сили. Сирія також була місцем, де їх можна було заохотити/знеохотити.

Їх, як бачимо, заохотили. Зараз витрати на стримування безладу та насильства набагато вищі, ніж були б, коли Обама вирішив відмовитися від втручання: повномасштабна війна фашистської росії проти України та іран грає м’язами, використовуючи регіональних посередників, таких як ХАМАС.

«Про своє рішення в 2013 році не завдавати ударів по уряду Асада Обама сказав: «Я дуже пишаюся цим моментом».

У тому ж інтерв’ю Обама також сказав, що Іран і Саудівська Аравія повинні «ділитися сусідством» – не лише відстоюючи сфери впливу та контролю, але й, зрештою, виступаючи за суперництво між собою, як ми бачимо сьогодні, розгойдуючи регіон.

У США є вибір: підтримувати *Pax Americana або побачити зростання суперників, які готові втрутитися, використовуючи військову силу: Росія, Китай, Іран. Зіткнутися з ними пізніше набагато дорожче, ніж інвестувати в порядок раніше.

*Pax Americana — стилістичний термін на позначення періоду економічної та суспільно-політичної стабільності, який склалася спочатку в Західній Півкулі, а після закінчення Другої світової війни й в усьому світі й характеризувався політичним, культурним та економічним домінуванням США.

Вибір, який мають союзники та партнери Європи та США в Азії, на Близькому Сході та в інших місцях, полягає в тому, чи підтримають вони цей очолюваний США порядок, заснований на ліберально-демократичних ідеях. Це порядок, який повинен лежати на багатьох плечах; занадто багато для самих США.

Итоги
Название статьи
Як Барак Обама допомагав руйнувати світовий порядок.
Описание статьи
Як Барак Обама допомагав руйнувати світовий порядок.
Оцінити:
ФигняОтлично (Еще не оценили)
Завантаження...
Популярність: 376 views


Ви можете слідкувати за всіма оновленнями цієї теми через RSS 2.0 feed. Ви можете залишити відгук, або trackback з вашого сайту.

Оставить комментарий