Блок Порошенка веде в Раду тушок, регіоналів та людей “Сім’ї”

Это сообщение из категории [ Новости Украины ]

Серед учасників партійного і мажоритарного списків партії Блок Петра Порошенка є чимало неоднозначних політиків і людей, які себе дискредитували.

Про це пише ЛІГАБізнесІнформ.

Так, на 37-місці списку виявився нинішній депутат від УДАРу Валерій Іщенко, чий помічник Георгій Ярошенко, згідно з заявами оточення Ігоря Коломойського, намагався оголосити себе “смотрящим від СБУ” над експортерами в Дніпропетровській області.

Номером 40 у списку значиться глава Одеської облради, колишній регіонал і син скандального екс-мера Одеси Олексія Костусєва Олексій Гончаренко. Втім, він підтримував останній Майдан практично з самого його початку і знаходиться у вкрай поганих стосунках з батьком.

На 46 місці в списку знаходиться активний чиновник часів Януковича Сергій Трегубенко, який, за словами журналіста “Економічної правди” Дмитра Дєнкова, має вкрай погану репутацію серед українських аграріїв через залякувань і стягання з них “данини” на користь “Сім’ї”.

Особливо неоднозначно виглядає ситуація з мажоритарними округами. По 140 округу в Одеській області йде одіозний Давид Жванія – колишній член найближчого оточення Віктора Ющенка, а потім – активний регіонал.

За словами журналіста “Української правди”, а нині – кандидата за списком Порошенка Сергія Лещенка, ще кілька тижнів тому Жванія активно намагався перешкодити прийняттю закону про прозорість партій та фінансування передвиборної кампанії. Примітно, що одним з авторів цього закону є президент Порошенко.

За 95 округу в Черкаській області висунули Сергія Любивого, помічника екс-регіонала Володимира Зубика, який голосував 16 січня за диктаторські закони.

Від Івано-Франківська з 89 округу балотується екс-голова міського осередку Юрій Соловей – той самий, що публічно викривав Віталія Ковальчука в зв’язках з олігархами після виключення з УДАРу.

За 168-му харківському округу висувається Віталій Немілостівий, якого Батьківщина звинувачувала в політичній зраді.

В Івано-Франківську по 83 округу балотуватиметься Олександр Шевченко, який широкій громадськості запам’ятався тим, що відправив у нокдаун в Раді Олега Ляшка, при цьому грубо матюкаючись перед камерами. Будучи директором комплексу “Буковель”, що належить Ігорю Коломойському, Шевченко вважається наближеним до олігарха.

Крім того, в деяких округах політсила Порошенка вирішила допустити перемогу одіозних політиків, виставивши проти них відверто слабких супротивників. Так, проти Олеся Довгого – відомого члена “молодої команди” Леоніда Черновецького – в 102 окрузі в Кіровоградській області висунули непрохідного кандидата Вадима Бондаря.

Аналогічна історії з Довгим ситуація складається на 135 окрузі в Одесі, де проти рейтингового скандального Сергія Ківалова поставили маловпізнаваного екс-регіонала, а нині порошенківца Віктора Наумчака.

“Як показує практика минулих кампаній, на здачі округу можна заробити не один мільйон доларів”, – пише ЛІГАБізнесІнформ.

Окрема тема, активно представлена ​​в команді Порошенка – кумівство.

Так, по Вінницькій області, по “сімейному” 12 округу в парламент балотується старший син президента Олексій Порошенко (по цьому ж округу балотувався батько кандидата).

У Закарпатті під брендом Порошенка йде цілий клан впливового чиновника і депутата всіх властей Віктора Балоги – він, два його рідних брата і один двоюрідний.

По Львівській – брати Богдан та Ярослав Дубневичі.

Оцінити:
ФигняОтлично (Еще не оценили)
Завантаження...
Популярність: 2 033 views


Ви можете слідкувати за всіма оновленнями цієї теми через RSS 2.0 feed. Ви можете залишити відгук, або trackback з вашого сайту.

Оставить комментарий