Депутаты, которые голосовали за диктаторские законы

Это сообщение из категории [ Политика ]

Полный список кандидатов в народные депутаты, которые будучи народными депутатами текущего созыва голосовали за принятие диктаторских законов от 16 января 2014 года.

Для удобства указано каким образом они пытаются пролезть в Верховную раду

файл с удобным просмотром здесь http://lustracia.esy.es/16012014.xls

Алексєєв Ігор Вікторович Партійні списки Комуністична партія України порядковий номер в виборчому списку 6
Бахтеєва Тетяна Дмитрівна Партійні списки Політична партія «Опозиційний блок» порядковий номер в виборчому списку 9
Бідьовка Володимир Анатолійович Партійні списки Комуністична партія України порядковий номер в виборчому списку 35
Білий Олексій Петрович Партійні списки Політична партія «Опозиційний блок» порядковий номер в виборчому списку 5
Васадзе Таріел Шакрович Партійні списки Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» порядковий номер в виборчому списку 11
Волков Олександр Анатолійович Партійні списки Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» порядковий номер в виборчому списку 9
Волков Олександр Михайлович Партійні списки Політична партія «Опозиційний блок» порядковий номер в виборчому списку 33
Воропаєв Юрій Миколайович Партійні списки Політична партія «Опозиційний блок» порядковий номер в виборчому списку 13
Гордієнко Сергій Володимирович Партійні списки Комуністична партія України порядковий номер в виборчому списку 7
Горіна Ірина Анатоліївна Партійні списки Політична партія «Опозиційний блок» порядковий номер в виборчому списку 34
Джига Микола Васильович Партійні списки Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» порядковий номер в виборчому списку 14
Долженков Олександр Валерійович Партійні списки Політична партія «Опозиційний блок» порядковий номер в виборчому списку 23
Кілінкаров Спірідон Павлович Партійні списки Комуністична партія України порядковий номер в виборчому списку 9
Коваль Олександр Іванович Партійні списки Політична партія «Опозиційний блок» порядковий номер в виборчому списку 29
Крук Юрій Борисович Партійні списки Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» порядковий номер в виборчому списку 30
Левченко Ольга Володимирівна Партійні списки Комуністична партія України порядковий номер в виборчому списку 37
Льовочкіна Юлія Володимирівна Партійні списки Політична партія «Опозиційний блок» порядковий номер в виборчому списку 16
Макеєнко Володимир Володимирович Партійні списки Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» порядковий номер в виборчому списку 31
Мармазов Євген Васильович Партійні списки Комуністична партія України порядковий номер в виборчому списку 8
Мартинюк Адам Іванович Партійні списки Комуністична партія України порядковий номер в виборчому списку 2
Мирний Іван Миколайович Партійні списки Політична партія «Опозиційний блок» порядковий номер в виборчому списку 18
Михайленко Ольга Дмитрівна Партійні списки Комуністична партія України порядковий номер в виборчому списку 36
Мірошниченко Юрій Романович Партійні списки Політична партія «Опозиційний блок» порядковий номер в виборчому списку 20
Нечаєв Олександр Ігоревич Партійні списки Політична партія «Опозиційний блок» порядковий номер в виборчому списку 26
Новинський Вадим Владиславович Партійні списки Політична партія «Опозиційний блок» порядковий номер в виборчому списку 11
Парубок Омелян Никонович Партійні списки Комуністична партія України порядковий номер в виборчому списку 39
Симоненко Петро Миколайович Партійні списки Комуністична партія України порядковий номер в виборчому списку 1
Спіріна Ірина Дмитрівна Партійні списки Комуністична партія України порядковий номер в виборчому списку 34
Тігіпко Сергій Леонідович Партійні списки Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» порядковий номер в виборчому списку 1
Фабрикант Світлана Самуілівна Партійні списки Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» порядковий номер в виборчому списку 3
Федоряк Геннадій Дмитрович Партійні списки Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» порядковий номер в виборчому списку 21
Цибенко Петро Степанович Партійні списки Комуністична партія України порядковий номер в виборчому списку 5
Шаблатович Олег Миколайович Партійні списки Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» порядковий номер в виборчому списку 10
Шатворян Вілен Григорович Партійні списки Політична партія «Опозиційний блок» порядковий номер в виборчому списку 32
Шуфрич Нестор Іванович Партійні списки Політична партія «Опозиційний блок» порядковий номер в виборчому списку 7
Атрошенко Владислав Анатолійович Одномандатний виборчий округ ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» округ 206
Байсаров Леонід Володимирович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 50
Баландін Сергій Вікторович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 35
Балицький Євген Віталійович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 80
Бандуров Володимир Володимирович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 79
Барвіненко Віталій Дмитрович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 141
Безбах Яків Якович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 24
Біловол Олександр Миколайович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 180
Бобов Геннадій Борисович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 196
Богуслаєв Вячеслав Олександрович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 77
Бондар Віктор Васильович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 191
Борт Віталій Петрович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 56
Боярський Юрій Іванович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 48
Герега Олександр Володимирович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 192
Гержов Юрій Іванович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 131
Гєллєр Євгеній Борисович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 50
Гіршфельд Анатолій Мусійович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 179
Грушевський Віталій Анатолійович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 101
Губар Віктор Іванович Одномандатний виборчий округ Комуністична партія України округ 207
Гузенко Костянтин Олександрович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 30
Денисенко Анатолій Петрович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 173
Деркач Андрій Леонідович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 159
Дмитрук Микола Ілліч Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 184
Добкін Дмитро Маркович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 178
Дорохов Антон Миколайович Одномандатний виборчий округ Комуністична партія України округ 139
Дудка Олександр Іванович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 82
Єремеєв Ігор Миронович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 23
Жеребнюк Віктор Миколайович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 14
Жук Микола Васильович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 129
Звягільський Юхим Леонідович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 45
Зубик Володимир Володимирович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 195
Ільюк Артем Олександрович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 128
Іоффе Юлій Якович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 112
Калетник Оксана Миколаївна Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 16
Калетнік Григорій Миколайович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 18
Калєтнік Ігор Григорович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 41
Кальцев Сергій Федорович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 75
Карташов Євген Григорович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 76
Кацуба Володимир Михайлович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 175
Кацуба Сергій Володимирович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 92
Ківалов Сергій Васильович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 135
Кінах Анатолій Кирилович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 127
Кіссе Антон Іванович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 142
Клімов Леонід Михайлович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 137
Клюєв Сергій Петрович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 46
Ковач Василь Ілліч Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 68
Кузьмук Олександр Іванович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 38
Кулініч Олег Іванович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 147
Ланьо Михайло Іванович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 70
Литвин Володимир Михайлович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 65
Мартиняк Сергій Васильович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 20
Мартовицький Артур Володимирович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 36
Матвієнков Сергій Анатолійович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 57
Молоток Ігор Федорович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 160
Морозенко Євгеній Вадимович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 28
Москаленко Ярослав Миколайович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 96
Мошенський Валерій Захарович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 114
Мураєв Євгеній Володимирович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 181
Ничипоренко Валентин Миколайович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 199
Омельченко Валерій Павлович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 55
Омельянович Денис Сергійович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 49
Опанащенко Михайло Володимирович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 183
Остапчук Віктор Миколайович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 177
Павлов Костянтин Юрійович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 31
Пехов Володимир Анатолійович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 64
Пилипенко Володимир Пилипович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 148
Пилипишин Віктор Петрович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 223
Писаренко Валерій Володимирович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 168
Пономарьов Андрій Вікторович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 61
Пономарьов Олександр Сергійович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 78
Поплавський Михайло Михайлович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 101
Развадовський Віктор Йосипович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 67
Рибаков Ігор Олександрович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 207
Риженков Олександр Миколайович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 60
Рудьковський Микола Миколайович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 210
Сальдо Володимир Васильович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 182
Святаш Дмитро Володимирович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 170
Семенюк Артем Олексійович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 204
Сергієнко Леонід Григорович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 113
Скосар Ігор Євгенійович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 94
Фельдман Олександр Борисович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 174
Фурсін Іван Геннадійович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 138
Хомутиннік Віталій Юрійович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 171
Циркін Ігор Маркович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 25
Шенцев Дмитро Олексійович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 176
Шипко Олександр Федорович Одномандатний виборчий округ Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» округ 25
Шкіря Ігор Миколайович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 52
Шпенов Дмитро Юрійович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 37
Яценко Антон Володимирович Одномандатний виборчий округ Самовисування округ 200

Оценить эту тему:
ФигняОтлично (Еще не оценили)
Загрузка...
Популярность: 1 337 views


Вы можете следить за всеми обновлениями этого сообщения через RSS 2.0 feed. Вы можете оставить отзыв, или trackback с Вашего собственного сайта.

Оставить комментарий