Генпрокуратура закрила справу щодо корупційної схеми у Мін’юсті – Чорновол

Это сообщение из категории [ Новости Украины ]

Активіст Тетяна Чорновол і міністр юстиції Павло Петренко повідомили про закриття Генпрокуратурою справи щодо корупційної схеми в державному підприємстві Мін’юсту «Інформаційний центр».

Про це повідомляє прес-служба партії «Народний фронт», членами якої є Чорновол і Петренко.

«Мова йде про мільйони коштів, які таким чином потрапляють на кіпрські офшори, а не в державний бюджет», – сказано у повідомленні.

Крім «Інформаційного центру» мова йде про приватну фірму «Арт-мастер», яка займалася розробкою програмного забезпечення для державних реєстрів.

Згідно з повідомленням, ця схема уже тривала більше 10 років. Її суть у тому, що кожен, починаючи від нотаріуса до приватної особи, яка реєструє шлюб чи оформляє довідку про смерть, має начебто заплатити за авторські права приватній фірмі, зареєстрованій на Кіпрі.

«Для мене закриття цієї справи – шоковий стан. Тому що є дуже багато матеріалів, які свідчать про кримінал у цій корупційній схемі. Відповідно я сподіваюсь, що Генпрокуратура знов поновить цю справу, тому що позаяк ця справа була у ГПУ, МВС не може порушити її знову», – сказала Чорновол.

За її словами, необхідно добитися розриву договору між Мін’юстом і «Арт-мастером» і повернути державні реєстри в користування держави.

«Щоб плата, яку платять громадяни, йшла на рахунки держави, а не на офшори», – додала Чорновол.

Вона також відзначила, що розслідування цієї схеми виникало під час кожної зміни влади, однак постійно затихало.

«Очевидно, що власники цієї схеми просто платили зацікавленим особам, і ці справи були закриті», – сказала вона.

У свою чергу Петренко заявив, що нинішнє міністерство з початку цього року повністю відмовилося від платежів цій приватній структурі, а всі матеріали були передані правоохоронним органам.

Джерело: Українська правда

Оценить эту тему:
ФигняОтлично (Еще не оценили)
Загрузка...
Популярность: 1 379 views


Вы можете следить за всеми обновлениями этого сообщения через RSS 2.0 feed. Вы можете оставить отзыв, или trackback с Вашего собственного сайта.

Оставить комментарий