Адвокат Тігіпка і Королевської піде по мажоритарному округу в Києві від Блоку Порошенка

Это сообщение из категории [ Новости Украины, Политика ]


НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА НЕЕ!

14 вересня на з’їзді Блоку Петра Порошенка по 221 округу було висунуто кандидатом у народні депутати Олександру Павленко

Це ще один кандидат з сумнівною біографією, який несподівано потрапив до провладної політичної сили.

Зокрема, Олександра Павленко є дочкою екс-нардепа від Блоку Литвина Сергія Павленка, що відзначився, зокрема, голосуванням за «антимовний закон». У ЗМІ його вважають членом неформальної групи олігарха-регіонала Василя Хмельницького, добре відомого киянам за «співробітництво» з екс-мером Черновецьким.

Проте і сама пані Олександра має значний послужний список. З 22 років вона є партнером у юридичні кампанії, а у 25 засновує власну.  У 2010 році Павленко була радницею та представницею у ЦВК кандидата в президенти України Сергія Тигіпко.

У 2012 — представником у ЦВК партії Наталі Королевської «Україна – Вперед»!

У розслідуванні від 2012 року відомий журналіст Сергій Лещенко назвав її «людиною Ахметова» у лавах Королевської. Справа в тому, що на той час Павленко була радником Дмитра Тевелєва — голови Національної комісії цінних паперів та фондового ринку, який прямо пов’язаний з Ахметовим. Фірма Павленко позиціонує себе як ефективного посередника у вирішенні питань з Нацкомісією.

Також серед відомих та резонансних проектів, якими керувала Олександра Павленко – судовий позив російської Авіакампанії «Сибір» проти Міноборони України. Павленко захищала російську сторону у справі про авіакатастрофу літака ТУ-154, внаслідок якої 4 жовтня 2001 року загинуло 78 осіб. Також Павленко виступала на боці Пінчука у відомій справі про захист його активів в металургійній сфері. Мова йде про конфлікт навколо ВАТ «Нікополський завод феросплавів».

Нагадаємо, на виборах 2012 року по 221-му округу переміг кандидат від «Батьківщини» Леонід Ємець. Цього року він також балотується по цьому округу.

НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА НЕЕ!

Оценить эту тему:
ФигняОтлично (Еще не оценили)
Загрузка...
Популярность: 1 940 views


Вы можете следить за всеми обновлениями этого сообщения через RSS 2.0 feed. Вы можете оставить отзыв, или trackback с Вашего собственного сайта.

Оставить комментарий